یکشنبه ششم مهر ۱۳۹۹

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات آموزشگاه زبان مدرس

کلیه زبان آموزانی که قصد ثبت نام از طریق وبسایت آموزشگاه زبان مدرس دارند، باید قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه نمایند سپس اقدام به پرداخت شهریه و ثبت نام قطعی خود از طریق پرتال نمایند. بدیهی است ثبت نام قطعی و پرداخت شهریه به منزله قبول قوانین و مقررات آموزشگاه می باشد. قوانین آموزشگاه به شرح زیر می باشد:

قوانین ثبت نام

کلیه متقاضیان توجه داشته باشند که جهت ثبت نام اینترنتی دوره ها، داشتن نام کاربری ، رمز عبور و کارت عابر بانک با قابلیت پرداخت اینترنتی الزامیست. جهت انجام ثبت نام قطعی مطابق با دستورالعمل زیر اقدام نمایید:

 
  


تبصره ۱: در صورتیکه زبان آموز ترم گذشته قبول نشده باشد، پرتال اجازه ثبت نام به وی نخواهد داد و زبان آموز باید تلفنی یا حضوری جهت ثبت نام اینترنتی با دفتر آموزشگاه در تماس باشد.

تبصره ۲: پس از ثبت نام قطعی سیستم به شما رسید پرداخت خواهد داد که از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیکی شما نیز ارسال می­گردد، رسید پرداخت را تا پایان ترم نزد خود نگه دارید. پس از ثبت نام از کسر شدن مبلغ شهریه از حساب خود اطمینان حاصل نمایید. در صورتیکه سیستم به شما رسید پرداخت دهد اما از حساب شما کسر نشده باشد، ثبت نام شما از طرف آموزشگاه باطل اعلام می گردد. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود رسید پرداخت در اختیار شما قرار نگیرد، موجب از بین رفتن حق شما نمی­گردد.

تبصره ۳: در صورتیکه نیاز به خرید اقلام آموزشی ( کتاب، جزوه، دفتر و...) دارید، باید تک تک اقلام مورد نظر خود را در حین ثبت نام اینترنتی انتخاب نمایید و پس از آن جهت دریافت اقلام آموزشی خود به دفتر آموزشگاه مراجعه نمایید.

 تبصره ۴: در هنگام ثبت نام روز و ساعت کلاس نمایش داده می­شود لذا ثبت نام قطعی شما به منزله قبول داشتن برنامه کلاسی است.

 تبصره ۵: ثبت نام اینترنتی فقط مختص زبان آموزانی است که حداقل یک ترم در آموزشگاه تحصیل کرده­اند، ثبت نام زبان آموزان جدید بصورت حضوری و رایگان می باشد.

 

ثبت نام آزمون­ها

متقاضیان شرکت در آزمونهای ویژه ( آزمون جذب مدرس، آزمون آزمایشی آیلتس و ....) می توانند از طریق سایت بخش آزمونهای ویژه ثبت نام کنند. متقاضیان تدریس باید تقاضای خود را فقط و فقط از طریق بخش آزمونهای ویژه/ آزمون جذب مدرس ارسال نمایند بدیهی است به تقاضاهایی ( جذب مدرس) که از طریق بخش استخدام ارسال می گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد. درصورت عدم شرکت در آزمون، شهریه آزمون­ها مسترد نمی گردد.


قوانین آموزشی

 1. هر زبان آموز حداکثر مجاز به ۳ جلسه غیبت موجه می باشد، بدیهی است در صورت غیبت بیش از ۳ جلسه، مردود محسوب خواهد شد.
 2. در صورتیکه نمره زبان آموز کمتر از ۷۵ گردد، مردود (Fail) می­باشد و در صورتیکه نمره وی کمتر از ۶۰  (Low final) باشد یا دوبار در یک سطح مردود شود، زبان آموز Placement محسوب می­شود و باید پیش از ثبت نام، برای تعیین سطح مجدد در آزمون مصاحبه شرکت نماید.
 3. هر زبان آموز، حداکثر یکبار در دوره تحصیلی خود (خردسال، نونهال، نوجوان و بزرگسال) می­تواند در صورت قبولی از مرخصی تحصیلی استفاده نماید. در غیر اینصورت در صورت عدم مراجعه به آموزشگاه برای دریافت برگ مرخصی، ترم پس از آن، باید مجدداْ تعیین سطح گردد.
 4. در صورت تأخیر زبان آموز بیش از ۱۰ دقیقه از شروع کلاس، استاد از حضور وی بدون برگ مجوز ورود به کلاس، ممانعت بعمل خواهد آورد.
 5. هر ترم یک نفر از زبان آموزان کلاس که بیشترین نمره و بالاتر از ۹۰ باشد به عنوان Top student شناخته می­شود که برای وی جایزه ارزنده­ای از سوی آموزشگاه در نظر گرفته می­شود.
 6. هر ترم در هر دوره (خردسال، نونهال، نوجوان و بزرگسال) با توجه به عملکرد آموزشی و انضباطی زبان آموز یک نفر به عنوان زبان آموز برتر شناخته می­شود.
 7. هر ترم کتابی متناسب با سطح زبان آموز از طرف دفتر آموزشگاه معرفی می­گردد که زبان آموزان با خرید و مطالعه آن می­توانند در مسابقه کتاب شرکت نمایند، در صورتیکه نمره زبان آموز بیش از ۷۵ و بالاترین نمره در سطح مربوطه باشد برای وی جایزه سکه در نظر گرفته می­شود.
 8. هر ترم پس از برگزاری کلاس Writing (از سطح EL1 به بعد)، که در آن زبان آموزان با اصول مهارت نوشتن آشنا می­شوند، مسابقه Writingبرگزار خواهد شد که به بیشترین نمره این آزمون جایزه سکه اهدا می­شود.
 9. آزمونCertificate Proficiency  Senior جهت اخذ مدرک آموزشگاه هر شش ماه یکبار ( اسفندماه و شهریورماه) برگزار می­گردد، که متقاضیان آن می توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه ثبت نام نمایند.

 

قوانین مالی

 1. در صورت ثبت نام حضوری ( غیر اینترنتی) پس از تاریخ شروع کلاسها مبلغ  50/000ریال به عنوان جریمه دیرکرد اخذ خواهد شد.
 2. در صورت ثبت نام و پرداخت شهریه بصورت حضوری مبلغ 40/000 ریال به عنوان حق ثبت نام حضوری دریافت خواهد شد، از طرف دیگر در صورت ثبت نام و پرداخت غیر حضوری ( اینترنتی) نام شما در لیست قرعه کشی هر ترم قرار خواهد گرفت و از بین متقاضیان، به قید قرعه به ۳ نفر سکه به ارزش 400/000 ریال اهداء خواهد شد.
 3. با توجه به تغییرات اعمال شده بر روی وبسایت، شما ملزم به پرداخت کل مبلغ شهریه بصورت یکجا هستید، لذا از هر گونه پرداخت اقساطی معذوریم.
 4. در هنگام ثبت نام از دریافت هر گونه وجه نقد به عنوان شهریه جداْ معذوریم. پرداخت وجوه ثبت نام صرفاْ از طرق زیر قابل قبول است:
 5. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی وبسایت آموزشگاه (www.modares-esl.com)
 6. پرداخت از طریق دستگاه کارتخوان موجود در آموزشگاه
 7. پرداخت از طریق کلیه شعب بانک ملت ( به شماره حساب جام ۱۶۴۲۶۵۳۱ به نام محمود شیخ عطار)
 8. پرداخت از طریق اینترنت یا عابر بانک به شماره کارت (۶۱۰۴۳۳۷۸۴۰۲۳۰۱۳۸ به نام محمود شیخ عطار)

 

استرداد شهریه

 • در صورتیکه پس از ثبت نام قطعی از شرکت در کلاس منصرف شوید و تشکیل کلاس منوط به حضور شما نباشد، شهریه پس از کسر ۳۰٪ به شما در تاریخی که از قبل توسط آموزشگاه مشخص شده عودت داده خواهد شد. در صورتیکه کلاس شما از طرف آموزشگاه تشکیل نگردد و یا به حد نصاب نرسد کل شهریه مسترد می­گردد.
 • تبصره ۱: در صورتیکه در ترم جاری انصراف از شهریه خود را اعلام نکنید، شهریه شما برای ترم­های آتی منظور نخواهد گردید و عملاْ شهریه شما قابل برگشت نیز نخواهد بود.

 

تخفیف

 •  زبان اموزانی که از تخفیف خانه کارگر، شرکت گلسار فارس، شرکت زمزم، لاستیک دنا استفاده می نمایند ملزم        هستند تا هر ترم قبل از تشکیل کلاس مدارک خود را ارائه نمایند، پس از تشکیل کلاسها از تخفیف معذوریم. این        زبان آموزان می توانند از ۱۵ درصد تخفیف استفاده نمایند.
 • زبان آموزانی که دو نفر از اعضای خانواده شان در آموزشگاه مشغول به تحصیل هستند می توانند از ۵ درصد تخفیف شهریه استفاده نمایند.
 • در صورتیکه از امتیاز تخفیف خود استفاده نکنید، قابل انتقال به ترمهای بعد یا افراد دیگر نمی باشد.