37204556 - 37222315
mliboys@yahoo.com

IELTS

دوره آمادگی شرکت در آزمون بین المللیIELTS

      آزمونIELTS یکی از معتبرترین آزمون­های بین المللی به زبان انگلیسی است که مدرک آن در سراسر دنیا مورد قبول است. بسیاری از دانشگاه ها و مراکز علمی دنیا جهت ارزیابی سطح دانش زبان انگلیسی دانشجویان، از آنها می­خواهند که این مدرک را برای آنها ارسال کنند (Academic). هر دانشگاهی برای پذیرش دانشجو قوانین خود را دارد، برخی حداقل نمره ۶ و برخی دیگر نمره ۷  را معیار  انتخاب دانشجویان خود قرار می­دهند. به علاوه بعضی از کشورها برای دادن اقامت و کسب و کار حداقل نمره ۵ یا 6 آزمون (General) را مبنای اخذ ویزای مهاجرت متقاضیان قرار می­دهند.

     آموزشگاه زبان مدرس جهت آمادگی متقاضیان شرکت در آزمون IELTS با تمرکز بر روی مهارت­های اصلی زبان انگلیسی Listening،Reading ، Writing و Speaking اقدام به برگزاری این دوره ها  نموده است. متقاضیان عزیز باید قبل از شرکت در این دوره ها جهت تعیین سطح در آزمون آزمایشی آیلتس یا مصاحبه، شرکت نمایند.آزمون آزمایشی آیلتس هر ماه در آموزشگاه مدرس برگزار می­شود. جهت شرکت در این آزمون و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ برگزاری آزمون­ها به وبسایت آموزشگاه (www.modares-esl.com)  بخش آزمون­های ویژه مراجعه نمایید.

        افرادی که دارای مدرک سینیور از آموزشگاه­های معتبر هستند از شرکت در آزمون تعیین سطح دوره آیلتس معاف هستند و می توانند بدون تعیین سطح در این دوره­ها شرکت کنند.

        حضور خانمها و آقایان در این دوره ها آزاد است.

        شرکت کنندگان آزمون آزمایشی، جهت مشاهده نمرات خود بصورت آنلاین از بخش آزمون­های ویژه، پیگیری نتیجه آزمون را انتخاب نمایید.

        افرادی که تمایل دارند از ریز نتایج خود و تحلیل آن مطلع گردند می توانند از طریق تماس با آموزشگاه وقت ملاقات رایگان با استاد مربوطه بگیرند. همچنین برای هر یک از متقاضیان کارنامه به تفکیک مهارت صادر می­گردد.

        جهت کسب اطلاعات در مورد تاریخ­های برگزاری آزمون اصلی و هزینه ثبت نام این آزمون در ایران می توانید به آدرس www.IELTSTEHRAN.com ‌ مراجعه نمایید.


تاریخ برگزاری آزمون های آزمایشی آیلتس آموزشگاه زبان مدرس: