37204556 - 37222315
mliboys@yahoo.com

کلاس CHAT

جلسات موضوعی CHAT

     یکی از معضلات زبان آموزان در کشورهای غیرانگلیسی زبان، اختلال در مهارت صحبت کردن (Speaking) به دلیل معادلسازی کلمات و جملات با زبان اصلی آن کشور می­باشد که این مسأله موجب اختلال در مهارت صحبت کردن بصورت سلیس و رسا (Fluent) می­گردد. لذا آموزشگاه مدرس برای کمک به زبان آموزان، اقدام به برگزاری جلسات موضوعی CHAT نموده است. این جلسات در طول سال هر ماه یک جلسه برگزار می­گردد. از ابتدای سال، موضوع، تاریخ و ساعت آن مشخص می­شود، سپس هر ماه آموزشگاه نسبت به انتشار کلمات، اصطلاحات، سوالات پرکاربرد و یک ویدئوی کوتاه مرتبط با موضوع در کانال تلگرام اختصاصی CHAT اقدام می­نماید.

     اگر در سطوح بزرگسال، دوره های مکالمه فشرده و IELTS مشغول به تحصیل هستید یا فارغ التحصیل یادگیری زبان انگلیسی هستید، این جلسات ضمن کمک به شما جهت بهبود مهارت صحبت کردن موجب می­گردد تا ارتباط شما با فضای آموزش زبان انگلیسی قطع نگردد.

  • در پایان هر جلسه، استاد مربوطه یک نفر با مشخصه فعالترین و سلیس­ترین سخنگو به عنوان برنده آن جلسه انتخاب می­نماید که از طرف آموزشگاه با کارت هدیه از وی تقدیر می­گردد.
  • شرکت در این جلسات برای عموم آزاد است.
  • جهت ثبت نام در این جلسات می­توانید هم اکنون نسبت به ثبت نام اینترنتی خود از طریق وبسایت آموزشگاه (www.modares-esl.com)/ بخش آزمون­های ویژه/ کلاس CHAT اقدام نمایید.
  • جهت آگاهی از اطلاعیه­ها و نکات آموزشی جلسات CHAT به کانال اختصاصی CHAT آموزشگاه بپیوندید:

@MODARES_CHAT